niedziela, 20 marca 2016

Świat jako całość czy każdy z Nas jako osobna jednostka?


Myśleliście kiedyś nad tym, jaką rolę odgrywacie w Świecie? Czy należycie do całości czy jesteście raczej w odosobnionych jednostkach? Na te pytanie trochę łatwo odpowiedzieć ale zarazem trudno. Nie każdy z Nas jest taki sam ale jest dużo rzeczy, które Nas łączą ze sobą i cieżko stwierdzić czy każdy z Nas jest wyjątkowy. Na pewno każdy na swój sposób, ale czy nie jest tak, że kiedyś znajdziemy osobę bardzo podobną do siebie? Oczywiście, że tak! Kiedyś na pewno ją znajdziemy, ale kiedy jest to kiedyś? No właśnie nie wiadomo.
Wracając do tematu: Świat jako całość czy każdy z Nas jako osobna jednostka? Ja osobiście po moich doświadczeniach wolę żyć na tym Świecie osobno, nie należeć do jakieś grupy osób przymusowo. To nie na tym powinno opierać się moje życie. Wolę żyć odosobniona, samotna ale być sobą i być szczęśliwa. Pomyślicie sobie co w tym takiego fajnego nie należeć do jakieś grupy i być samotnym? A co gdyście Wy musieli wybierać pomiędzy byciem w grupie w ktorej niestety musicie być by kogoś zadowolić? Dużo z Was na pewno odpowie, że nigdy by czegoś takiego nie zrobił by kogoś zadowolić, ale taka jest prawda, że tylko tak mówicie, a tak na prawdę to zrobicie bo nie chcecie być samotni i odstawieni na "boczny" tor. Nikt by nie chciał, ale takie decyzje nie mogą być ważniejsze niż nasze własne zdanie! Oczywiście ważne jest by mieć jakiegoś przyjaciela na tym Świecie, ale bez takiego poświecenia. Nie powinniśmy poświęcać swojej osobowości by się komuś przypodobać. Pamiętajcie, że nie ważne czy kogoś aż tak lubicie, ale nigdy się dla tej osoby nie zmieniajcie! Zostańcie sobą!


3 komentarze:

 1. Dla mnie jako całość nigdy bym nie zaszła tu gdzie jestem bez innych osób :) One mnie napendzją i dają i tak dobrą energię ! lifeblondes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie napisane, ważne aby żyć z ludźmi a nie dla ludzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam takie zdanie, że każdy z Nas powinien żyć dla samego siebie a nie dla innych :)

   Usuń